Full text |
XVII —
Stedelijke school voor Maatschap-
pelijke Assistenten : Lamorinièrest.
248. f 39.96.78. . q
Stedelijke nijverheidsschool : 94,
Paardenmarkt. f 33.17.36.
Bestuurscomité van dè Stedelijke
Schoolkoloniën : St. Elisal)ethstr. 38
! 35.50.57. . H
Tandheelkundige kliniek : Consti-
tutiestraat, 61. J 35.07.21.
Kjnderparken Koningin Astnd :
Nachtegalenpark 1' 37,18.21. ...
Dienst voor studieadvies : Relgie-
lei, 97. I 30.15.92.
Middelbare Scholen :
Middelbare school voor meisjes 1 :
Verschansingstraat, 29.' ii 37.10.02.
Middelbare school voor meisjes 2:
Biekorfstraat 21. i 33.05.41..
Middelbare school voor jongens 1 :
De Bosschaertstr. 280. ü 37.78.13.
Middelbare school voor jongens 2 :
Quellinstraat, 31. Ë 32.48.39.
AANGENOMEN SCHOLEN
Jongensscholen.
* Scholen met 4 graden.
Groep I Antwerpen.
* Nr. Y Vlasmarkt 11.
* Nr. 3 Aalmoezenierstr. 30/1.
* Nr. 5 Jan De Voslei, 23A.
* Nr. 7 Hertsdeinstraat 13.
* Nr. 9 Abdijstraat 34.
* Nr. 11 Charlottalei 19
* Nr. 13 Kleine Goddaert 18.
* Nr. 15 Grote Kauwenberg 22-
* Nr. 17 Rolwagenstraat 73.
* Nr. 19 Everaertsstraat 97.
* Nr. 23 Lange Van Bloerstr. 90.
* Nr. 25 Scheldestraat 61.
* Nr. 27 Brusselstraat 17.
* Nr. 29 Twee Nethenstraat 1/1.
* Nr. 31 Zandstraat, Oorderen.
* Nr. 33 Oude Beurs, 16.
* Nr. 35 Wilmarsstr., Wilmarsdonk.
* Nr. 37 Cardiffstr. 27, Luchtbal.
Groep II Antwerpen.
Onderwijsgestichten Jongens.
St. Norbertus, Amerikalei 47.
| St. .Norbertus, Groenstraat, 73.
* St. Eligius, Van Helmontstr. 29.
* St. Henricus, Oude Steenweg 81.
* St. Lodewijks, Everdijstraat 27.
* St! Lievens, Kasteelpleinstr. 17-31
St. EdmondusvLge Altaarstraat 16
O.L. Vrouwcollege, Frankrijklei 91
St. Jan Berchmans, Meir 36.
Nr’. 21 Eikenstraat, 3.
Nr. 41 Rijz. Speelklas Katrien,
Const. Teichmahnpl. 4.
Meis j esscholen
* Scholen met 4 graden.
Groep I Antwerpen.
Nr. 2 Em. Verhaerenl., Antw.-W.
* Nr. 4 Nosestraat 4.
Nr. ■ 6 Brialmontléi, 36.
* Nr. 8 Aalmoezenierstraat 66.
* Nr. 14 Kronenburgstraat 30.
* Nr. 16 Everaertsstraat 56.
* Nr. 18 Lange Scholiersstraat 94.
Nr. 20 Lge Loobroekstraat, 165.
* Nr. 22 Gijzëlaarsstraat 27.
* Nr. 24 Kerkstraat 157.
: * * Nr. 28 Rodèstraat 33.
* Nr. 30 Canadalaan 252, Luchtbal.
!H Nr. 50 Maurits Sabbelaan, 57.
fc Groep II Antwerpen.
Zustersscholen :
i * Nr. 12 Wittestraat 116.
* Nr. 26 Pothoekstraat 112.
* Nr. 34 Duinstraat 23.
; * Nr. 36 St. Jacobsmarkt 15.
I * Nr. 38 Tabakvest 118.
* Nr. 40 Verbondstraat 67.
* Nr. 44 Lamorinièrestraat, 148-150.
* Nr. 46 Pieter Van Hobokenstr. 9.
* Nr. 48 Terninckstraat. 22.
* Nr. 54 Van Triërstraat 28.
* Nr. 56 Breughelstraat 19.
Nr. 58 St. Bernardsestwg 197.
Nr. 60 Grote Beerstraat, 31-33.
Onderwijsgestichten Meisjes.
* Anna Bijns, Everdijstraat 35.
* St. Ludgardis, Maarsch Gérardst. 18
* Belpaire, De Bomstraat 11.
* Ave-Maria, Minderbroedersrui 13.
St. Aloysius, Oude Steenweg 66.
O.’ L. V. Middelares, St .Jacobs-
markt 43.
St. Maria! St. Willebrordusstr. 39.
St. Jozef, St. Jozefstraat, 29.
Dames van het Christelijk Onder-
wijs, Lange Nieuwstraat, 94.
Kleuterscholen.
Groep I Antwerpen.
Afd. J. 7 Nr. 2, Hertsdeinstraat 13.
Afd. J. 5 Nr. 3 Jan De Vo.sled-23A.
Nr. 12, Begijnenstraat, 71.
Afd. M. 18 Nr. 17, Lange Scholiers-
straat 94.
Afd. M. 22 Nr, 20, Gijzelaarsstr. 27.
Afd. M’. 50 Nr. 21, Maurits Sabbe-
laan, 57 en Wijkklassen, Waar-
looshofstraat, 3-5.
Afd. M. 30 Nr. 24, Canadalaan, 252,
Luchtbal.
Afd. M. 6 Nr. 26, Brialmontlei 36.
-Afd." M. 2 Nr. 27, Emiel Vèrhaeren-
Iaan,'l9 en Wijkklassen Gloriant-
laan.
Afd. M. 8 Nr. 30, Aalmoezenierst. 66.
Afd. J. 31 Nr. 33, Wachterstraat 2,
Oorderen.
Afd. J 35 Nr. 34, Wilmarsstraat
Wilmarsdonk.
Groep n Antwerpen.
Nr. 1, St. Paulusplaats 19.
Nr. 4, Lge Van Ruusbroecstraat 43.
Afd. M. 34 Nr. 5, Duinstraat 23.
Afd. M. 12 Nr. 6, Abdijstraat 124.
Afd. M. 26 Nr. 7, Polhoekstraat 112.
Afd’. M. 54 Nr. 8, Van Trierstraat 28.
Nr. 9, Kerkstraat 159.
Afd. M. 20 Nr. 10, Lange Loobroek-
straat, 165.
Afd. M. 44 Nr. 11, Lamorinièrest. 150
Nr. 13, Graaf van Egmontstraat 18.
Nr. 14 Paardenmarkt 111.
Nr. 15 Prinsesstraat. 23.
Nr. 16 Kaasstraat 11.
Afd. M. 38 Nr. 18, Henri Van Heurck-
straat 20.
Nr. 19, Vliegenstraat 43.
Afd M. 56 Nr. 22, Breughelstr. 19.
Afd.’ St. Maria Nr. 23, St. Willebror-
dusstraat, 39.
Afd. Anna Bijns Nr. 25, Èverdyst. 35
Nr. 28 Amerikalei, 38.
Afd. M. 40 Nr. 29, Verbondstraat 67.
Afd. St. Ludgardis Nr. 31, Maarsch.
Gerardstraat, 18
Afd. St. Aloysius Nr. 32, Oude Steen-
weg, 66.
Afd. O. L. Vrouw Middelares Nr. 35,
St. Jacobsmarkt, 43.
Afd. Belpaire Nr. 36, De Bomst. 11.
Afd. Avè-Maria Nr. 37, Minderbroe-
dersrui, 13.
Afd. M. 60 Nr. 38, Gte Beerstr. 31-33.
Afd. St. Jozef Nr 39, St. Jozefstr. 29
Afd. Dames van het Christelijk On-
derwijs, Nr. 40, Lge Nieuwstr. 94.
Nr. 41 Fransenplaats, 1.
Nr. 42 Somersstraat, 23-29.
Gemengde Israëlitische school, Lge
Leemstraat, 313. Afd. Bewaarsch.
Idem., Lange Van Ruusbroecstr. 22.
Afd. Bewaarschool.
Koninklijk Instituut voor doof-
stomme Jongens, Van Schoonbe-
kestraat 131.
* Koninklijk Instituut voor doof-
stomme Meisjes, Jonghelinckst. 17
Koninklijk Instituut voor doof.
stomme Meisjes. Afd. Bewaar,
school, Jonghelinckstraat 17.
VRIJE GESUBSIDIEERDE
- TECHNISCHE SCHOLEN.
A. : Dagschool.
B. : Avondschool.
B. Hogere School voor Boekhouden
en aanverwante Wetenschappen,
Van Maerlantstraat 30.
B. Beroepsleergangen van de Lan-
delijke Bediendencentrale, Korte
Nieuwstraat, 42.
B. Beroepsschool voor vrouwelijke
Bedienden, Korte Nieuwstr., 42.
B. Vaktekenschool voor Houtbewer-
kers, Van Arteveldestraat, 17.
B. Vrije Nijverheids- en Beroeps-
school, Londenstrpat 43.
A. Vakschool Beenhouwerij’ en Char-
cuterie-Antwerpen, Pothoekst. 138
B. Vrije Vakschool voor Bêhaü-
gers-Garnierders-Dccörateurs, 21,
Vleminckveld.
B. Vrije Vakschool voor Garnier-
ders, Schoolstraat, 2.
B. Vakschool « Hedendaagse Koper-
sierkunst en praktische Electri-
citeit », Violetstraat 60.
B. Vakschool voor Kunstambach-
ten, Violetstraat 18.
B. Vakschool van het Syndicaat der
Meesters-Schilders van Antwer-
pen, Verschansingstraat 29.
B. Avondvakschool voor Bouwar-
beiders, Korte Dijkstraat 8.
B. Vrije Vakschool voor Haartooi,
Eikenstraat. 8.
B. Beroepsschool voor Haarkappers,
Oranjestraat 102.
A. Middelbare Technische School.
Vakschool voor Werktuigkunde,
Scheepsbouw, Electricitèit, Radio-
Televisie, Scheikunde, Houtbe-
werking- en Schilderen, Londen-
straat, 43. • " .
B. Vrije Vakschool voor Rijtuigma-
kers, Boerhaavestraat, 1.
B. Vakschool voor Boekbewerkers,
Lombaardstraat 28. ' .
A. Vrije Dagvakschool «Frédéric
Ozanam », Kammenstraat 51.
B. Vakonderwijs der Leder- en
Stofbewerkers, IJzerenwaag 17.
A. Vrije Beroepsnormaalschool St.
Maria. Vrije Vakschool voor
Meisjes. Middelbare Beroeps-
school, St. Willebrordsstraat 39.
A. Beroeps- én Handelsschool voor
Juffrouwen, De Bomstraat, 45.
- Middelbare Beroeps- en Handels-
school, Bêróepsnormaalschool.
A. Beroepsschool voor juffrouwen.
Dagschool, De Bomstraat 45.
B. Avondleergangen v. Kleermaaki
sters en Modisten, Everaerts-
straat 56. -
B. Avondvakcursussen v. Juffrou-
wen, De Bomstraat 45.
A.-B. Vrije Vak- en Huishoudschool.
Leerwerkplaats Ie Cat., Abdij-
straat 128. Dagschool en Avond-
cursussen. . ..
A. Vrij Leerwerkhuis van bijzon-
dere aard, St. Bernardsestwg. 197
A.-B. Vakschool v. Juffrouwen, St.
Paulusplaats 19. Dagschool en
Avondcursussen.
A.-B. Vrije Vak- en Huishoudschool
St. Laurentius, Oude Kerkstr. 46.
Dagschool en Avondcursussen. _
A. Leerwerkschool « Home Marie-
José», Pieter van Hobokenst. 9.
A. Vrije Familiale School «Maris
Stella », Lange Congostraat 21. |